Kargo ücreti ne kadar ?

Kargolar tüm Türkiye’ye ücretsizdir.

Baskılar kalıcı mı ?

Farklı yöntem ve tekniklerle uyguladığımız baskılarımız, yüksek dayanıklılık gösterir. Mümkün olduğunca elde yıkanması tavsiye edilerek baskıların tamamının kalıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Ödeme yöntemleriniz nelerdir?

Ödemelerinizi kredi kartı ve havale/eft ile yapabilirsiniz.

Taksit seçeneği var mı ?

Tüm kredi kartlarına taksit seçeneği mevcuttur. Ödeme sayfasında seçeneklerde istediğiniz taksit miktarını seçebilirsiniz..

Ürünleriniz sağlığa zararlı mı ?

Türkiye’nin önde gelen seramik üreticilerinden “Keramika”dan satın aldığımız kupaları özel baskı tekniklerimiz ile süslüyoruz. Seramik ve kaplamasında; baskıda kullanılan mürekkeplerde sağlık açısından sorun oluşturabilecek hiçbir unsur yoktur.

Ürünü iade edebilir miyim ?

Kişiye özel üretilen ürünlerin satışı ile ilgili yasal düzenleme şu şekildedir:

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

Alaca Sanat tarafından hatalı üretilen herhangi bir ürün için ise iade değil değişiklik yapılır. Bu konuda şikayetiniz varsa bize ilgili kanallardan ulaşabilirsiniz.